Goobay ZSI-61757
Artikelnummer: ZSI-61757
Expedujeme do 4 pracovních dnů (7 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: DC / DC-Transformatore
Garantie: 24
Gewicht: 0.11 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Barva: černá
Effizienz: 81,9%
Druh napájecí zdroje: zásuvkový, síťový
Druh vývodu: USB C Power Delivery
Konektory pro stát: Evropa
Napájecí napětí: 110...240V AC
Obchodní název: nabíječka pro telephone, USB nabíječka
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, před přetížením OPP
Použití: tablet, smartphone
Pracovní teplota: -20...40°C
Režimy práce: napěťový zdroj
Řada výrobce: GOOBAY USB
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vlastnosti zdrojů: rychlé nabíjení Power Delivery PD 3.0
Vnější rozměry: 93,7x51x27mm
Výkon: 36W
Výstupní napětí: 12V DC, 5V DC, 15V DC, 9V DC, 20V DC
Jmenovitý proud: 3A, 1,75A, 2,33A, 2,92A
Použití - série/výrobce: Apple, Huawei, LG, Xiaomi, iPad, iPhone, Samsung Galaxy, Sony
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: zásuvkový
Výkon: 36W
Vnější rozměry: 93,7x51x27mm
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 81,9%
Použití: Xiaomi
Barva: černá
Řada výrobce: GOOBAY USB
Pracovní teplota: -20...40°C
Konektory pro stát: Evropa
Režimy práce: napěťový zdroj
Obchodní název: nabíječka pro telephone
Jmenovitý proud: 3A
Výstupní napětí: 20V DC