Everpower EPA1210L
Artikelnummer: EPA1210LDetaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Ladegeräte |
|---|---|
| Garantie: | 24 |
| Gewicht: | 1.04 kg |
| Verfügbarkeit: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Druh akumulátoru: | Li-FePO4, AGM |
| Druh vývodu: | krokodýlek |
| Konektory pro stát: | Evropa |
| Max. nabíjecí proud: | 10A |
| Napájecí napětí: | 220...240V AC |
| Ochrana: | protizkratové SCP, před opačnou polaritou, před přebíjením |
| Použití: | akumulátor 12V |
| Typ nabíječky: | pro akumulátorové baterie |




