ESPE ELD150T-15012-E7B
Artikelnummer: ELD150T-15012-E7B
Expedujeme do 4 pracovních dnů (4 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: CC-Netzteile für LED
Garantie: 24
Gewicht: 0.69 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 90%
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Druh napájecí zdroje: desktopový, síťový
Druh vstupního kontaktu: IEC C8
Druh vývodu: KYCON KPPX-4P
Max. výstupní proud: 12,5A
Napájecí napětí: 90...264V AC
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Polarizace: plus uprostřed
Použití: pro LED osvětlení
Pracovní teplota: -10...40°C
Provedení konektoru: E7B
Režimy práce: napěťový zdroj
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 172x71x43mm
Výkon: 150W
Výstupní napětí: 12V DC