ELECTROSTART LED-200-12-PF
Artikelnummer: LED-200-12-PF
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: DC (CV) Netzteile für LED
Garantie: 24
Gewicht: 1.13 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 89%
Ausgangsstrom: 16,66A
Elektrické připojení: vodiče
Materiál tělesa: hliník
Napájecí napětí: 180...295V AC
Ochrana: protizkratové SCP, před přetížením OPP, bez zátěže
Pracovní teplota: -20...50°C
Stupeň krytí: IP67
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0,2kW
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0,2kW
Výstupní proud: 16,66A
Stupeň krytí: IP67
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -20...50°C
Elektrické připojení: vodiče
Účinnost: 89%
Výstupní napětí: 12V DC