E-SHINE LIFEPO4-38.4-5A
Artikelnummer: LIFEPO4-38.4-5A
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 st)
Garantie: 24
Gewicht: 1.05 kg
Konektory pro stát: Evropa
Max. nabíjecí proud: 5A
Maximale Spannung: 43,8V DC
Nabíjecí napětí: 38,4V
Napájecí napětí: 230V AC
Typ nabíječky: pro akumulátorové baterie
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 38,4V DC
Signalizace: ukončení nabíjení pomocí LED
Max. nabíjecí proud: 5A
Druh vývodu: vodiče
Maximální napětí: 43,8V DC
Druh akumulátoru: Li-FePO4
Ochrana: protizkratové SCP
Nabíjecí napětí: 38,4V
Konektory pro stát: Evropa
Výkon: 240W
Napájecí napětí: 230V AC
Výstupní napětí: 38,4V DC