E-SHINE LIFEPO4-25.6V-4A
Artikelnummer: LIFEPO4-25.6V-4A
Expedujeme do 4 pracovních dnů (3 st)
Garantie: 24
Gewicht: 1.01 kg
Konektory pro stát: Evropa
Max. nabíjecí proud: 4A
Maximale Spannung: 29,2V DC
Nabíjecí napětí: 25,6V
Napájecí napětí: 230V AC
Typ nabíječky: pro akumulátorové baterie
Výkon: 0,18kW
Výstupní napětí: 25,6V DC
Signalizace: ukončení nabíjení pomocí LED
Max. nabíjecí proud: 4A
Druh vývodu: vodiče
Maximální napětí: 29,2V DC
Druh akumulátoru: Li-FePO4
Ochrana: protizkratové SCP
Nabíjecí napětí: 25,6V
Konektory pro stát: Evropa
Výkon: 0,18kW
Napájecí napětí: 230V AC
Výstupní napětí: 25,6V DC