E-SHINE LIFEPO4-12.8V-5A
Artikelnummer: LIFEPO4-12.8V-5A
Expedujeme do 4 pracovních dnů (7 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Ladegeräte
Garantie: 24
Gewicht: 0.88 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Druh akumulátoru: Li-FePO4
Druh vývodu: vodiče
Konektory pro stát: Evropa
Max. nabíjecí proud: 5A
Maximale Spannung: 14,6V DC
Nabíjecí napětí: 12,8V
Napájecí napětí: 230V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, před opačnou polaritou, před přebíjením
Použití: nabíjení akupaků LI-ION
Signalizace: ukončení nabíjení pomocí LED, LED pracovního režimu, nabíjení pomocí LED
Typ nabíječky: mikroprocesorová
Výkon: 0,12kW
Výstupní napětí: 12,8V DC
Signalizace: ukončení nabíjení pomocí LED
Max. nabíjecí proud: 5A
Druh vývodu: vodiče
Maximální napětí: 14,6V DC
Druh akumulátoru: Li-FePO4
Ochrana: protizkratové SCP
Nabíjecí napětí: 12,8V
Konektory pro stát: Evropa
Výkon: 0,12kW
Napájecí napětí: 230V AC
Výstupní napětí: 12,8V DC