E-SHINE LI-ION-14.8V-10A
Artikelnummer: LI-ION-14.8V-10A
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Ladegeräte
Garantie: 24
Gewicht: 1.09 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Druh akumulátoru: Li-Ion
Druh vývodu: vodiče
Konektory pro stát: Evropa
Max. nabíjecí proud: 10A
Maximale Spannung: 16,8V DC
Nabíjecí napětí: 14,8V
Napájecí napětí: 230V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, před opačnou polaritou, před přebíjením
Použití: nabíjení akupaků LI-ION
Signalizace: ukončení nabíjení pomocí LED, LED pracovního režimu, nabíjení pomocí LED
Typ nabíječky: pro akumulátorové baterie
Výkon: 240W
Druh akumulátoru: Li-Ion
Max. nabíjecí proud: 10A
Signalizace: ukončení nabíjení pomocí LED
Výkon: 240W
Ochrana: protizkratové SCP
Druh vývodu: vodiče
Nabíjecí napětí: 14,8V
Maximální napětí: 16,8V DC
Konektory pro stát: Evropa
Napájecí napětí: 230V AC