CINCON TR220MB240-1538E12
Artikelnummer: TR220MB240-1538E12
Expedujeme do 4 pracovních dnů (6 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: CC-Netzteile für LED
Garantie: 24
Gewicht: 1 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 93%
Délka výstupní šňůry: 1,22m
Druh napájecí zdroje: desktopový, síťový
Druh vstupního kontaktu: IEC C8
Druh vývodu: DIN 4pin
Max. výstupní proud: 9,17A
Napájecí napětí: 80...264V AC
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP
Polarizace: plus uprostřed
Použití: lékařské aplikace
Pracovní teplota: -30...70°C
Provedení konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 180x75x44,5mm
Výkon: 220W
Výstupní napětí: 24V DC
Třída ochrany: II
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 9,17A
Druh vývodu: DIN 4pin
Výkon: 220W
Druh napájecí zdroje: síťový
Délka výstupní šňůry: 1,22m
Vnější rozměry: 180x75x44,5mm
Pracovní teplota: -30...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 93%
Polarizace: plus uprostřed
Použití: lékařské aplikace
Režimy práce: napěťový zdroj
Napájecí napětí: 80...264V AC
Výstupní napětí: 24V DC