CINCON TR160MA1201446E471
Artikelnummer: TR160MA1201446E471
Expedujeme do 4 pracovních dnů (8 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: CC-Netzteile für LED
Garantie: 24
Gewicht: 0.7 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 91%
Délka výstupní šňůry: 0,95m
Druh napájecí zdroje: desktopový, síťový
Druh vstupního kontaktu: IEC C14
Druh vývodu: DIN 4pin
Max. výstupní proud: 16,67A
Napájecí napětí: 80...264V AC
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP
Polarizace: plus uprostřed
Použití: lékařské aplikace
Pracovní teplota: -20...70°C
Provedení konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 150x70x38mm
Výkon: 160W
Výstupní napětí: 12V DC
Třída ochrany: I
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 16,67A
Druh vývodu: DIN 4pin
Výkon: 160W
Druh napájecí zdroje: síťový
Délka výstupní šňůry: 0,95m
Vnější rozměry: 150x70x38mm
Pracovní teplota: -20...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 91%
Polarizace: plus uprostřed
Použití: lékařské aplikace
Režimy práce: napěťový zdroj
Napájecí napětí: 80...264V AC
Výstupní napětí: 12V DC