CARLO GAVAZZI SPD482401B-CAR-0
Artikelnummer: SPD482401B-CAR-0
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: DIN-Schienen-Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 1 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 90%
Ausgangsstrom: 5A
Max. výstupní proud: 5A
Montáž: na přípojnici DIN
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...71°C
Shoda s normou: cULus, C-UL-US, CE
Stupeň krytí: IP20
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vstupní napětí: 180...264V
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 48V