CARLO GAVAZZI SPD249603-CAR-0
Artikelnummer: SPD249603-CAR-0
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: DIN-Schienen-Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 2.7 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 92%
Ausgangsstrom: 40A
Montáž: na přípojnici DIN
Počet výstupů: 1
Řada výrobce: SPD
Shoda s normou: cULus, C-UL-US, CE
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 276x112x126mm
Výkon: 960W
Výstupní napětí: 24V