CABUR CSL1-120W/024V/AA
Artikelnummer: CSL1-120W/024V/AA
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: DIN-Schienen-Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 0.45 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 85%
Ausgangsstrom: 5A
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: pružinové svorky, Push-in
Izolační napětí: 3kV
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 90...264V AC, 100...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -20...70°C
Rozsah výstupních napětí: 16...28V DC
Stupeň krytí: IP20
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 40x115x115mm
Výkon: 0,12kW
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0,12kW
Výstupní proud: 5A
Elektrické připojení: Push-in
Montáž: na přípojnici DIN
Stupeň krytí: IP20
Vnější rozměry: 40x115x115mm
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -20...70°C
Izolační napětí: 3kV
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 85%
Výstupní napětí: 24V DC