CABUR CSF240CP
Artikelnummer: CSF240CP
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: DIN-Schienen-Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 0.4 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 88%
Ausgangsstrom: 10A
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: šroubové svorky
Izolační napětí: 3kV
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 90...264V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -20...60°C
Rozsah výstupních napětí: 23...27,5V DC
Stupeň krytí: IP20
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 135x63,5x140mm
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výstupní proud: 10A
Montáž: na přípojnici DIN
Stupeň krytí: IP20
Vnější rozměry: 135x63,5x140mm
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -20...60°C
Izolační napětí: 3kV
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 88%
Napájecí napětí: 90...264V AC
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 24V DC