BEL VOF40CS12-BEL
Artikelnummer: VOF40CS12-BEL
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Netzteile öffnen
Garantie: 24
Gewicht: 0.15 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 84%
Ausgangsstrom: 3,333A
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný, AC/DC
Elektrické připojení: svorkovnice
Izolační napětí: 3kV
Max. výstupní proud: 3,33A
Montáž: na panel
Napájecí napětí: 100...370V DC
Počet výstupů: 1
Použití: IT
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 76,2x50,8x30mm
Výkon: 40W
Výstupní napětí: 12V