BEL VMS30048-BEL
Artikelnummer: VMS30048-BEL
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Netzteile öffnen
Garantie: 24
Gewicht: 0.8 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 84%
Ausgangsstrom: 6,25A
Druh napájecí zdroje: AC/DC
Elektrické připojení: svorkovnice
Izolační napětí: 4kV
Max. výstupní proud: 3125mA
Počet výstupů: 1
Použití: lékařské aplikace
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 127x81,3x38,1mm
Výkon: 300W
Výstupní napětí: 48V