BEL VGS250B24-BEL-0
Artikelnummer: VGS250B24-BEL-0
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Eingebaute Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 0.66 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 89%
Ausgangsstrom: 10,5A
Druh napájecí zdroje: AC/DC
Elektrické připojení: svorkovnice
Izolační napětí: 1,5kV
Max. výstupní proud: 10,5A
Počet výstupů: 1
Použití: IT
Pracovní teplota: -20...70°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 215x115x30mm
Vstupní napětí: 90...132V AC
Výkon: 252W
Výstupní napětí: 24V