BEL VDRS24048-BEL
Artikelnummer: VDRS24048-BEL
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: DIN-Schienen-Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 0.96 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 92%
Ausgangsstrom: 5A
Doplňkové funkce: PFC
Izolační napětí: 4,242kV
Max. výstupní proud: 5A
Montáž: na přípojnici DIN
Počet výstupů: 1
Použití: IT
Pracovní teplota: -25...70°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 48V