BEL VBM36048-BEL
Artikelnummer: VBM36048-BEL
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Netzteile öffnen
Garantie: 24
Gewicht: 0.78 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 94%
Ausgangsstrom: 7,4A
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný, AC/DC
Elektrické připojení: svorkovnice
Izolační napětí: 3kV
Max. výstupní proud: 7,4A
Počet výstupů: 1
Použití: IT
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 360W
Výstupní napětí: 48V