BEL SWI10B5NBMUB-0
Artikelnummer: SWI10B5NBMUB-0
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: DC / DC-Transformatore
Garantie: 24
Gewicht: 0.12 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Ausgangsstrom: 2A
Druh napájecí zdroje: AC/DC
Max. výstupní proud: 2A
Montáž: na omítku
Počet výstupů: 1
Použití: IT
Pracovní teplota: 0...40°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 63,1x22,5x41mm
Výkon: 10W
Výstupní napětí: 5V