BEL SDI300G15UP219-0
Artikelnummer: SDI300G15UP219-0
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: CC-Netzteile für LED
Garantie: 24
Gewicht: 0.83 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Ausgangsstrom: 20A
Druh napájecí zdroje: desktopový
Max. výstupní proud: 20A
Počet výstupů: 1
Použití: IT
Pracovní teplota: -20...40°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 300W
Výstupní napětí: 15V