AZO DIGITAL AZO-IPS-3000S/24V
Artikelnummer: AZO-IPS-3000S/24V
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Car Converters
Garantie: 24
Gewicht: 5.56 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Ausgangsleistung: 1,5kW
Druh měniče: DC/AC
Druh vstupního kontaktu: šroubové svorky
Druh vývodu: USB, zásuvky AC 230V x2
Napájecí napětí: 22...30V DC
Napětí akumulátoru: 24V
Ochrana: proti přehřátí OTP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupních zásuvek: 2
Použití: pro auta
Pracovní teplota: 0...40°C
Špičkový výkon: 3kW
Vnější rozměry: 370x230x108mm
Výstupní napětí: 230V AC
Vlastnosti měničů: aktivní chlazení, čistá sinusoida
Druh měniče: DC/AC
Napájecí napětí: 22...30V DC
Druh vývodu: zásuvky AC 230V x2
Ochrana: proti přepětí OVP
Vnější rozměry: 370x230x108mm
Použití: pro auta
Vlastnosti měničů: čistá sinusoida
Špičkový výkon: 3kW
Napětí akumulátoru: 24V
Výstupní výkon: 1,5kW
Počet výstupních zásuvek: 2
Výstupní napětí: 230V AC
Pracovní teplota: 0...40°C