AIMTEC AMEOC40-5DMAZ
Artikelnummer: AMEOC40-5DMAZ
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Netzteile öffnen
Garantie: 24
Gewicht: 0.21 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 80%
Ausgangsstrom: 4A
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 90...264V AC, 130...370V DC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 2
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...85°C
Řada výrobce: AMEOC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 125x59x26mm
Výkon: 40W
Výstupní napětí: 5V DC
Výstupní napětí 2: -5V DC
Výstupní proud 2: 4A
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 40W
Napájecí napětí: 130...370V DC
Pracovní teplota: -40...85°C
Ochrana: protizkratové SCP
Řada výrobce: AMEOC
Výstupní proud: 4A
Počet výstupů: 2
Výstupní napětí 2: -5V DC
Účinnost: 80%
Výstupní proud 2: 4A
Vnější rozměry: 125x59x26mm
Výstupní napětí: 5V DC