AIMTEC AMEOC30-3.3SMAZ
Artikelnummer: AMEOC30-3.3SMAZ
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 st)
Lieferung bis:
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Netzteile öffnen
Garantie: 24
Gewicht: 0.19 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 80%
Ausgangsstrom: 6A
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 90...264V AC, 130...370V DC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...85°C
Řada výrobce: AMEOC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 125x59x26mm
Výkon: 19,8W
Výstupní napětí: 3,3V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 19,8W
Napájecí napětí: 130...370V DC
Počet výstupů: 1
Výstupní proud: 6A
Pracovní teplota: -40...85°C
Účinnost: 80%
Ochrana: protizkratové SCP
Vnější rozměry: 125x59x26mm
Řada výrobce: AMEOC
Výstupní napětí: 3,3V DC