AIMTEC AMEOC30-15DMAZ
Artikelnummer: AMEOC30-15DMAZ
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Netzteile öffnen
Garantie: 24
Gewicht: 0.2 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 83%
Ausgangsstrom: 1A
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 90...264V AC, 130...370V DC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 2
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...85°C
Řada výrobce: AMEOC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 125x59x26mm
Výkon: 30W
Výstupní napětí: 15V DC
Výstupní napětí 2: -15V DC
Výstupní proud 2: 1A
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 30W
Napájecí napětí: 130...370V DC
Počet výstupů: 2
Výstupní proud: 1A
Pracovní teplota: -40...85°C
Účinnost: 83%
Ochrana: protizkratové SCP
Vnější rozměry: 125x59x26mm
Řada výrobce: AMEOC
Výstupní napětí 2: -15V DC
Výstupní proud 2: 1A
Výstupní napětí: 15V DC