AIMTEC AMEDP960-48SGY
Artikelnummer: AMEDP960-48SGY
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Zusätzliche Parameter
Kategorie: DIN-Schienen-Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 2.47 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 93%
Ausgangsstrom: 20A
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Izolační napětí: 3kV DC
Montáž: na přípojnici DIN
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, nadproudová OCP
Pracovní teplota: -30...70°C
Řada výrobce: AMEDP960-GY
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 960W
Výstupní napětí: 48V DC