AIMTEC AME20-5SVZ-ST
Artikelnummer: AME20-5SVZ-ST
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Eingebaute Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 0.15 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 77%
Ausgangsstrom: 3,1A
Druh napájecí zdroje: k vestavbě
Izolační napětí: 4kV DC
Montáž: na panel
Napájecí napětí: 110V, 230V
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, nadproudová OCP
Pracovní teplota: -40...85°C
Řada výrobce: AME20-ST
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 96,1x54x31mm
Výkon: 20W
Výstupní napětí: 5V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 20W
Výstupní proud: 3,1A
Vnější rozměry: 96,1x54x31mm
Řada výrobce: AME20-ST
Pracovní teplota: -40...85°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 77%
Napájecí napětí: 230V
Montáž: na panel
Výstupní napětí: 5V DC
Izolační napětí: 4kV DC