AIMTEC AMA24DR4-150150Y
Artikelnummer: AMA24DR4-150150Y
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: CC-Netzteile für LED
Garantie: 24
Gewicht: 0.15 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Barva: černá
Effizienz: 86%
Délka výstupní šňůry: 1,5m
Druh napájecí zdroje: desktopový, síťový
Druh vstupního kontaktu: IEC C8
Druh vývodu: 5,5/2,1
Max. výstupní proud: 1,5A
Napájecí napětí: 90...264V AC
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Ochrana: protizkratové SCP, před přetížením OPP
Polarizace: plus uprostřed
Pracovní teplota: 0...40°C
Provedení konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Řada výrobce: AMA24D-Y
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 50x90x33,88mm
Výkon: 22,5W
Výstupní napětí: 15V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 1,5A
Druh vývodu: 5,5/2,1
Výkon: 22,5W
Druh napájecí zdroje: síťový
Délka výstupní šňůry: 1,5m
Vnější rozměry: 50x90x33,88mm
Pracovní teplota: 0...40°C
Ochrana: protizkratové SCP
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 86%
Polarizace: plus uprostřed
Řada výrobce: AMA24D-Y
Barva: černá
Režimy práce: napěťový zdroj
Výstupní napětí: 15V DC