ABB CP-T-48/10.0
Artikelnummer: CP-T-48/10.0
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Stromversorgung: geschaltet; DIN-Schiene; 480 W; 48 V DC; 10 A; Ausgang: 1
Detaillierte Informationen
Detaillierte Produktbeschreibung
Zusätzliche Parameter
Kategorie: DIN-Schienen-Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 1.66 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Ausgangsstrom: 10A
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: šroubové svorky
Kmitočet napájecího napětí: 47...63Hz
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 480...820V DC, 340...575V AC
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...70°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 150x131x119mm
Výkon: 480W
Výstupní napětí: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 480W
Výstupní proud: 10A
Napájecí napětí: 480...820V DC
Montáž: na přípojnici DIN
Vnější rozměry: 150x131x119mm
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...70°C
Výstupní napětí: 48V DC