ABB CP-B-24/10.0
Artikelnummer: CP-B-24/10.0
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Stromversorgung: symmetrisch; DIN-Schiene; 240 W; 24 V DC; 10 A; 24 V DC
Detaillierte Informationen
Detaillierte Produktbeschreibung
Zusätzliche Parameter
Kategorie: DIN-Schienen-Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 2.1 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Ausgangsstrom: 10A
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: pružinové svorky
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 24V DC
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...60°C
Typ napájecí zdroje: vyrovnávací
Vnější rozměry: 116x168x151mm
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 24V DC
Výkon: 240W
Výstupní proud: 10A
Napájecí napětí: 24V DC
Montáž: na přípojnici DIN
Vnější rozměry: 116x168x151mm
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...60°C
Výstupní napětí: 24V DC