CINCON TRH100A120-11E12
Code: TRH100A120-11E12
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: DC Current power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.49 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 89%
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Druh napájecí zdroje: desktopový, síťový
Druh vstupního kontaktu: IEC C14
Druh vývodu: 5,5/2,1
Max. výstupní proud: 8,34A
Napájecí napětí: 90...264V AC
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP
Polarizace: plus uprostřed
Pracovní teplota: -30...70°C
Provedení konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 142x58x37mm
Výkon: 0,1kW
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 8,34A
Druh vývodu: 5,5/2,1
Výkon: 0,1kW
Druh napájecí zdroje: síťový
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Vnější rozměry: 142x58x37mm
Pracovní teplota: -30...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 89%
Polarizace: plus uprostřed
Režimy práce: napěťový zdroj
Napájecí napětí: 90...264V AC
Výstupní napětí: 12V DC