CARLO GAVAZZI SPM5241S-CAR
Kód: SPM5241S-CARDetailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; průmysl; 91W; Uvýst: 24V; 3,8A; IP20; OUT: 1Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje na lištu DIN |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.39 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnost: | 89% |
| Výstupní proud: | 3,8A |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Max. výstupní proud: | 3,8A |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | průmysl |
| Shoda s normou: | cULus, C-UL-US, CE |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 91W |
| Výstupní napětí: | 24V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Použití: | průmysl |
| Výkon: | 91W |
| Výstupní napětí: | 24V |
| Výstupní proud: | 3,8A |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Počet výstupů: | 1 |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Účinnost: | 89% |
| Shoda s normou: | C-UL-US |
| Max. výstupní proud: | 3,8A |




