CARLO GAVAZZI SPD121002-CAR
Kód: SPD121002-CARDetailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; 101W; Uvýst: 12V; 8,4A; na přípojnici DINZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje na lištu DIN |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.41 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnost: | 86% |
| Výstupní proud: | 8,4A |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Max. výstupní proud: | 8,4A |
| Montáž: | na přípojnici DIN |
| Počet výstupů: | 1 |
| Řada výrobce: | SPD |
| Shoda s normou: | cULus, C-UL-US, CE |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 90x54x114mm |
| Výkon: | 101W |
| Výstupní napětí: | 12V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 101W |
| Výstupní napětí: | 12V |
| Výstupní proud: | 8,4A |
| Montáž: | na přípojnici DIN |
| Vnější rozměry: | 90x54x114mm |
| Počet výstupů: | 1 |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Účinnost: | 86% |
| Řada výrobce: | SPD |
| Max. výstupní proud: | 8,4A |
| Shoda s normou: | C-UL-US |



.jpg?68d3d670)
