BREVE TUFVASSONS STLF400/400/24VDC
Artikelnummer: STLF400/400/24VDC
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Eingebaute Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 5.8 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Ausgangsstrom: 10A
Doplňkové funkce: vestavěný filtr na výstupu
Druh napájecí zdroje: k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Montáž: šroubkem
Napájecí napětí: 400V AC
Ochrana: protizkratové SCP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Stupeň krytí: IP00
Typ napájecí zdroje: transformátorový
Vnější rozměry: 120x140x103mm
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 24V DC
Výkon: 240W
Výstupní proud: 10A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 120x140x103mm
Montáž: šroubkem
Ochrana: protizkratové SCP
Stupeň krytí: IP00
Výstupní napětí: 24V DC
Napájecí napětí: 400V AC