BREVE TUFVASSONS PFS20S/11.5V
Kód: PFS20S/11.5V
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: transformátorový; 20W; 85x61x50mm; Unap: 230VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zásuvkové napájecí zdroje - adaptéry
Záruka: 24
Hmotnost: 0.55 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Výstupní proud: 1,7A
Druh napájecí zdroje: nestabilizovaný, zásuvkový, síťový
Napájecí napětí: 230V AC
Ochrana: termistor PTC
Stupeň krytí: IP33
Tepelná třída: Ta40E
Typ napájecí zdroje: transformátorový
Vnější rozměry: 85x61x50mm
Výkon: 20W
Výstupní napětí: 11,5V AC
Zkoušková třída IEC: II
Druh napájecí zdroje: zásuvkový
Výstupní napětí: 11,5V AC
Výkon: 20W
Vnější rozměry: 85x61x50mm
Napájecí napětí: 230V AC
Ochrana: termistor PTC
Stupeň krytí: IP33
Zkoušková třída IEC: II
Tepelná třída: Ta40E
Výstupní proud: 1,7A