BEL VGS350D12-BEL-0
Kód: VGS350D12-BEL-0Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; AC/DC; 0,35kW; Uvýst: 12V; 29,2A; OUT: 1Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje pro vestavbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.67 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnost: | 92% |
| Výstupní proud: | 29,2A |
| Druh napájecí zdroje: | AC/DC |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Izolační napětí: | 4kV |
| Napájecí napětí: | 120...430V DC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Shoda s normou: | cURus, CE |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 220x62x31mm |
| Výkon: | 0,35kW |
| Výstupní napětí: | 12V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Druh napájecí zdroje: | AC/DC |
| Výkon: | 0,35kW |
| Výstupní napětí: | 12V |
| Výstupní proud: | 29,2A |
| Počet výstupů: | 1 |
| Vnější rozměry: | 220x62x31mm |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Účinnost: | 92% |
| Izolační napětí: | 4kV |
| Napájecí napětí: | 120...430V DC |
| Shoda s normou: | cURus |



.jpg?68d3d670)
