AIMTEC AMA90DR4-240037Y
Kód: AMA90DR4-240037Y
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; 24VDC; 3,75A; Výv: 5,5/2,1; 90W; 90÷264VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Stolní napájecí zdroje
Záruka: 24
Hmotnost: 0.51 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Barva: černá
Účinnost: 88%
Délka výstupní šňůry: 1,5m
Druh napájecí zdroje: desktopový, síťový
Druh vstupního kontaktu: IEC C14
Druh vývodu: 5,5/2,1
Max. výstupní proud: 3,75A
Napájecí napětí: 90...264V AC
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Polarizace: plus uprostřed
Pracovní teplota: 0...45°C
Provedení konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Řada výrobce: AMA90D-Y
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 69,3x162x33,8mm
Výkon: 90W
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výstupní napětí: 24V DC
Max. výstupní proud: 3,75A
Druh vývodu: 5,5/2,1
Výkon: 90W
Napájecí napětí: 90...264V AC
Druh napájecí zdroje: síťový
Délka výstupní šňůry: 1,5m
Pracovní teplota: 0...45°C
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 88%